Главная » 2008 » Сентябрь » 18 » Naše akce/Наши выставки 1992
Naše akce/Наши выставки 1992
Naše organizace pořádá od roku 1992 různé akce pro veřejnost, jedná se především o přednášky na téma: průzkum podzemí. O tyto přednášky je zájem především na školách, ale často jsme také pozváni na různé akce, na kterých jen doplňujem program. Jelikož máme dobrou zkušenost s technickým zajištěním (jsme schopni udělat promítací sál třeba v lese nebo někde na louce), tak velice často jsme požádáni o pomoc při zajištění kulturních akcí, které se pořádají né zrovna ve vhodných prostorech. Mimo tyto akce, pořádáme také své pravidelné kulturní akce. Jedná se především o přednášky s promítáním,které pořádáme v Mikulově a to již jedenáct let. V současné době je v provozu nově otevřené muzeum,ve kterém je již počítáno s tím, že se tady budou dělat podobné akce,jako jsou v Mikulově. V tomto malém kině může každý návštěvník vidět film o městě Hrob, nebo také cokoliv z našich filmů, které již několik let natáčí Pavel Chaloupka. V našem video archivu je k mání téměř 250 hodin záznamu natočeného v podzemí .
Tímto však naše akce nekončí. Pravidelně každou sobotu pořádáme exkurze po okolí, ale často také provádíme průzkum v jeskyních a v historickém podzemí. Průzkum podzemí provádíme na požádání také v zahraničí a to především v Německu, na Slovensku a v neposlední řadě také na Sardinii v jeskyni Bue Marino.

****************************************************

Наша организация провела за период с 1992 года много различных мероприятий для общественности, это в основном лекции на тему: обследование подземного пространства. В наших лекциях особенно заинтересованны в школах, но часто нас приглашают на различные мероприятия. У нас хороший опыт в технических достижениях (мы можем сделать исследования различных шахт и пещер распложенных в разной местности), так что очень часто нас просят оказать помощь в обеспечении культурных мероприятий, которые проводятся не только в соответствующих местах. Помимо этого мы также регулярно сами организовываем культурные мероприятия.
 Это в основном лекции, которые мы проводим и в Микулове около одиннадцати лет. В настоящее время действует новый музей, в котором мы делаем подобные мероприятия, такие как в Микулове. У нас работает небольшой видео зал, посетители могут посмотреть фильмы которые уже много лет снимает Павел Халоупка.
В нашем видео архивы около 250 часов исследований в шахтах. На этом наши акции не заканчиваются, каждую субботу мы организуют экскурсии по окресностям города, показ пещер и исторических подземелий. Наши исследования пещер осуществляются по просьбе иностранных организаций, особенно Германии, Словакии, а также Сардинии, в пещере Буэ-Марино.

Просмотров: 1024 | Добавил: hornicke-muzeum | Рейтинг: 5.0/1 |