Главная » 2008 » Сентябрь » 26 » Naše akce/Наши выставки 1999
Naše akce/Наши выставки 1999

Dne 22.8.1999 byla v Mikulově udělána výstava na téma: SLÁVA KRUŠNOHORSKÉHO HORNICTVÍ. Na této akci bylo asi 300 návštěvníků, pro které byl připraven bohatý program. Po celé dva dny se v kinosále promítal materiál z Mikulovského podzemí a také zde bylo několik přednášek. Pro děti byla venku připravena ukázka používání horolezecké techniky v podzemí a pro dospělé bylo připraveno nahlédnutí do starého dolu s komentářem o tom, jakým způsobem se v tomto dole těžilo.

***************************************

22.08.1999 была проведена выставка в Микулове по теме СЛАВА КРАСНОГОРСКИХ ШАХТ. На этом мероприятии было около 300 зрителей, нами была подготовлена большая программа. В течении двух дней в кинозале были показаны фильмы о Микуловских шахтах, а так же проведено несколько лекций. Дети и взрослые получили возможность посмотреть и испытать некоторые образцы техники используемых в шахтах, на примере убедиться о трудностях работы под землёй.

Просмотров: 1782 | Добавил: hornicke-muzeum | Рейтинг: 5.0/1 |