Главная » 2008 » Сентябрь » 19 » Naše akce/Наши выставки 1997
Naše akce/Наши выставки 1997

Ve dnech 6-7.09.97. byla v Mikulově výstava na téma: 400 let povýšení Mikulova na horní město císařem Rudolfem II.
Na tuto akci přišlo asi 400 návštěvníků. Po celé dva dny byl zajištěn program v kinosále, ve kterém bylo promítnuto mnoho diapozitivů a také zde proběhlo několik přednášek. Ve vedlejší místnosti byla výstava fotografií a také zde bylo vystaveno několik exponátů zapůjčených z Národního technického muzea.

***********************************

6-7.09.97. в Микулове была проведена выставка по теме: 400 лет истории основания и развития  Микулова императором Рудольфом II. На нашу выставку пришло около 400 посетителей. В течении двух дней на выставке работал кинозал, в котором было показано много слайдов, а также прочитано несколько лекций. В соседнем зале была выставка фотографий, а так же целый ряд выставок, предоставленных Национальным техническим музеем.

Просмотров: 1522 | Добавил: hornicke-muzeum | Рейтинг: 0.0/0 |